Moja praca, moja pasja!

Kiedy byłam małą dziewczynką nieustannie brałam do rąk kredki i pisząc po pilśniowej szafie w moim pokoju, udawałam, że to tablica... Bawiłam się, że jestem nauczycielką a jednocześnie dyrektorką szkoły. Dla moich "uczniów" wycinałam kolorowe obrazki z gazety i bawiłam się z nimi w zagadki, a jednocześnie byłam wymagająca, i choć nie krzyczałam na moje misie, to potrafiłam wyegzekwować od nich szacunek i uważność. Dziś tak niewiele się zmieniło! Robię to, co kocham a jednocześnie mam pod sobą lektorów, którzy zarażeni moją pasją idą w moje ślady. Moją podstawową zasadą jest KREATYWNOŚĆ, stąd nazwa szkoły. Widzieliście kiedyś nauczycielki, które pieką z dziećmi pierniki po angielsku, urządzają angielskie pikniki, czy prowadzą z nastolatkami angielski w kawiarni, tak by one mogły się tym cieszyć? Jeśli nie, to właśnie je poznaliście!  Witajcie w świecie CREATIVE ENGLISH!

POZNAJ KADRĘ CREATIVE ENGLISH

Paulina Kądziela 

 

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego, wieloletnia  nauczycielka szkół uczących metodą Helen Doron, nauczycielka metody Colina Rose, autorka projektu "Yes, but first coffee", aktywizującego dorosłych do mówienia po angielsku. Założyciel, metodyk, trener językowy oraz dyrektor Szkoły Creative English. Prywatnie wielbicielka buldogów francuskich, jazdy na nartach oraz szczęśliwa żona i mama czteroletniego Franciszka. 

Weronika Janusz

 

Ukończony kurs FCE, studentka filologii angielskiej, doświadczenie w pracy z uczniami indywidualnymi oraz małymi grupami. W swojej pracy chętnie wykorzystuje kreatywne metody, takie jak gry ruchowe, logiczne, śpiew i taniec.  Znając zamiłowanie kursantów do technologii, często wykorzystuje telefon, laptop czy tablet, by przybliżyć dzieciom język angielski. Prywatnie wielbicielka zdrowego odżywiania się i literatury amerykańskiej.  

Samantha Jaksa

 

Pracownik biurowy dużej firmy, w której posługuje się głównie językiem angielskim.  Wieloletnia absolwentka kursów w Millfield School w Wielkiej Brytanii, ukończone profile to Theatre and Music. Umiejąca wyciągnąć nawet słabszych kursantów z opresji językowej gwarantując im doskonałe wyniki w szkole. Nauczycielka programu "My English Governess" oraz nauczyciel lekcji z dojazdem. Prywatnie wielbicielka zajęć artystycznych i dziewczyna z wielkim głosem. 

Radość Twoja i Twojego dziecka

to nasza radość!

Odwiedź nasz fanpage na Facebook i zobacz jak uczymy!