Znajdź to, czego szukasz        

CREATIVE BABY- angielski dla bobasów i rodziców

CREATIVE BABY to wspaniały kurs dedykowany maluchom od piątego do dwudziestego czwartego miesiąca życia oraz ich rodzicom. Jest połączeniem wczesnej nauki języka angielskiego z krótkimi, lecz wartościowymi wykładami dla rodziców o tym, jak stymulować rozwój mózgu dziecka oraz jak wykorzystać w pełni jego potencjał. Zajęcia te wspierają rowój dużej i małej motoryki, rozój muzyczny i sensoryczny, rozój mowy oraz umacniają więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem. XXI wiek daje naszym pociechom nieograniczone możliwości. Wczesna edukacja językowa, prowadzona w atmosferze zabawy i miłości oraz wiedza rodzicielska dotycząca wykorzystania potencjału dziecka to w obecnych czasach klucz do sukcesu! Podaruj swojemu dziecku najpiękniejszy prezent, czyli kurs CREATIVE BABY!

HAPPY HEARTS- zajęcia grupowe dla przedszkolaków

HAPPY HEARTS to kurs dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym, opierający się na doskonałej pozcji wydawnictwa Express Publishing, w której kotek Kenny poprzez zabawę, bajki i piosenki uczy się z dziećmi języka angielskiego. Bardzo bogaty merytorycznie kurs, odbywający się tylko i wyłącznie w języku angielskim, nauczy nie tylko słownictwa ale także budowania pierwszych samodzielnych zdań w języku angielskim. Rodzice, którzy mogą być obecni na zajęciach mają szansę zobaczyć,  jak podczas zabawy ich dziecko chłonie wiedzę językową i zakochuje się w języku angielskim na całe życie!

MY ENGLISH GOVERNESS- zabawa po angielsku w Twoim domu

Czyli moja angielska guwernantka! To pozycja dla najbardziej wymagających rodziców, którzy chcą zapewnić naturalne przyswajanie języka w jak najmniej stresującym dla dziecka otoczeniu. Lektorka/guwernantka przyjeżdża do domu na kilka godzin w tygodniu, by bawić się z dzieckiem po angielsku. Zgodnie z zasadą Montessori podążamy za potrzebami dziecka. Możemy bawić się lalkami, piec razem ciasteczka czy spędzać wspólnie czas na placu zabaw. Jednakże, lektorka prowadzi wszystkie zabawy, gry i rozmowy po angielsku. Dziecko wie, że jedynym sposobem komunikacji z "ciocią" jest mówienie po angielsku. Dziecko naturalnie uczone jest fraz i słownictwa podczas wspólnej zabawy. Rodzice nie tylko nie ruszają się z domu, ale mają też doskonałą okazję do monitorowania postępów dziecka, dla których angielski staje się czymś naturalnym a jednocześnie kojarzonym z radością i zabawą. 

CREATIVE TEAM- zajęcia grupowe

Kreatywne zajęcia grupowe to oferta dla dzieci od 6 do 18 roku życia. Odbywają się one w grupach maksymalnie ośmiososobowych i są nastawione na umiejętności komunikacyjne, mówienie, rozumienie, ale też... doskonałą zabawę! Dzieci łączone są w grupy wiekowe oraz zgodnie z ich zdolnościami. Dzięki wykorzystaniu kreatywnych metod pracy grupowej, Twoje dziecko doświadczy lekcji jakich jeszcze nigdy wcześniej nie poznało i pokocha angielski na zabój!

CREATIVE SPEAKING- konwersacje

Zero książek,zero ławek, brak prac domowych i luźna atmosfera. Brzmi jak lekcja w raju? Nie, to zajęcia typu speaking w CREATIVE ENGLISH! Na zajęciach zajmujemy się jedynie rozmową po angielsku, a każde zajęcia to inny temat, inny problem lub inne zagadnienie, któremu należy stawić czoła. Problemy na lotnisku? Wizyta lekarska za granicą? Dla młodzieży z tego kursu nie ma sytuacji nie do opanowania. Kurs pełen świetnej zabawy, odgrywania scenek i zadań typu "problem solving". Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 10 do 18 roku życia i prowadzone w grupach dobranych zgodnie z wiekiem i umiejętnościami kursantów. Tu możesz się wygadać! 

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, EGZAMIN GIMNAZJALNY- kursy

Jeśli Twoje dziecko staje obecnie przed takim zadaniem jak zdanie egzaminu maturalnego, gimnazjalnego czy ósmoklasisty wychodzimy wam naprzeciw! Do takich egzaminów przygotowywujemy grupowo lub indywidualnie, w zależności od waszych potrzeb. Nasi kursanci są dziś studentami informatyki czy stosunków międzynarodowych na prestiżowych uczelniach. Oprócz zaoferowania im wiedzy merytorycznej, zadbaliśmy również o tę praktyczną- jak rozwiązywać testy, by wpisały się w klucz odpowiedzi czy jak rozłożyć czas i siły na poszczególne zadania. Przyjdź do nas i ciesz się dobrze zdanym egzaminem!

CREATIVE TUTOR- kreatywne zajęcia INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z nami, to zajęcia szyte na miarę. Tak jak projektant dobrego garnituru musi dbać o każdy szczegół, tak i my dokładnie dopasowywujemy nasze lekcje do naszego klienta. Jakie masz potrzeby? Jakie potrzeby ma Twoje dziecko? Rozumiesz angielski, ale brak Ci konwersacji? A może mówisz płynnie, ale niegramatycznie? Twoje dziecko ma problemy z angielskim w szkole i potrzebuje prowadzenia? A może angielski w szkole to za mało i chciałbyś rozwijać jego wiedzę? Jakiekolwiek są Twoje potrzeby, to MY dopasujemy się do Ciebie a nie TY do nas. Prowadzimy lekcje konwersacyjne, wyrównawcze, rozwijające oraz Bussiness English. Lektor jest dostępny tylko dla Ciebie, tak by spełnić Twoje oczekiwania i tyle, ile sam potrzebujesz. 

PRIVATE LESSONS- korepetycje z prawdziwego zdarzenia

Szukasz dla swojego dziecka korepetytora z prawdziwego zdarzenia? Takiego, który zrozumie potrzeby Twojego dziecka, zmotywuje go do pracy i nie będzie odwoływał zajęć z różnorakich powodów, zostawiając Twoje dziecko na lodzie przed sprawdzianem? Dobrze trafiłeś! Korepetycje "u sąsiadki", "koleżanki mamy " czy "dziewczyny z OLX" nie przyniosły oczekiwanych efektów? Tu znajdziesz lektorki, które kompleksowo zajmą się edukacją szkolną Twojego dziecka- przygotują go do sprawdzianów, kartkówek czy odpowiedzi ustnej, przećwiczą materiał i na bieżąco będą monitorować postępy Twojego dziecka. Wyprowadziłyśmy już niejednego ucznia z prawdziwej opresji. Więc, jeśli Twoje dziecko ma problemy w szkole...Challenge accepted!

MIX-TEAM + TUTOR, czyli  coś dla wymagających 

Pakiet dla osób, które uważają, że edukacja szkolna jest niewystarczająca i chcą intensywnie szkolić swoje dziecko w języku angielskim dwa razy w tygodniu. Mix przewiduje połączenie zajęć indywidualnych 60 minut oraz zajęć grupowych typu TEAM lub SPEAKING. Rewelacyjne połączenie, dające wszystko czego kursat potrzebuje- lektorską kontrolę indywidualną, współdziałanie w grupie jak i rozwój językowy na wielu szczeblach.

ADULT ENGLISH- angielski dla dorosłych

Chciałbyś porozmawiać po angielsku? Przyjdź do nas na pyszną kawę! Porozmawiajmy o wszystkim i o niczym, jeśli potrzebujesz rozwijać się językowo. Chcesz pisać e-maile po angielsku, ale nie wiesz jak konstruować zdania? Jesteśmy do Twojej dypozycji. Angielski dla dorosłych realizujemy w dwóch wariantach: zajęć indywidualnych lub grupowych. Zadzwoń i przedstaw nam swoje potrzeby!

Corporate English Training- angielski dla firm

Podaruj swoim pracownikom najpiękniejszy prezent- wiedzę i umiejętności językowe. Chętnie zorganizujemy kreatywne zajęcia języka angielskiego w Twojej firmie, kształcąc Twoich pracowników i podnosząc kompetencje całego zespołu oraz renomę Twojej firmy.

TU

 

UCZYMY

 

SERCEM!

Odwiedź nasz fanpage na Facebook i zobacz jak uczymy!