FAQ 

Najczęściej zadawane pytania 

Jak zapisać się do waszej szkoły?

Najlepiej, abyś do nas zadzwonił lub napisał wiadomość prywatną na Facebook naszej szkoły- Creative English Paulina Kądziela. Numer telefonu oraz formularz kontaktowy znajdziesz na tej stronie, w zakładce Kontakt. Dobrzeby było, abyś znał już swoje potrzeby: czy potrzebujesz języka obcego do pracy, masz trudności z mówieniem, czy może chciałbyś powtórki podstaw? Dzięki znajmoności Twoich potrzeb będziemy mogli bezbłędnie dopasować lektora oraz typ zajęć.

Jeśli sam nie wiesz, czego potrzebujesz, nasz sekretariat z chęcią doradzi i podpowie, jakie zajęcia mogłyby być najlepsze dla ciebie.

Jak liczne są grupy?

Standardowo, nasze grupy liczą do 8 kursantów, czego surowo przestrzegamy. Istnieje też możliwość zapisu na zajęcia w parze, w małej grupie ()grupa exclusive, 3-4 kursantów) lub zajęcia indywidualne.

Oferta mówi o zajęciach raz w tygodniu. A co, jeśli chciałbym zajęcia dwa lub trzy razy w tygodniu?

Nie ma najmniejszego problemu! Mamy kursantów, którzy uczą się u nas 4 a nawet 5 razy w tygodniu. Tradycją szkoły jest jednak łączenie kilku typów zajęć jednocześnie, jeśli chcesz przychodzić do nas częściej niż raz w tygodniu. Łączymy np. Zajęcia indywidualne z grupowymi czy że speakingiem, tak, aby nie dublować bezsensownie materiału, którego się uczysz. Dzięki temu rozwijasz się językowo wszechstronnie, z różnymi lektorami, poznając różne typy uczenia, słysząc różne akcenty i dialekty. Dzięki temu nie zniechęcisz się i nie zaznasz nudy ucząc się języka obcego.

Co w przypadku, jeśli pominę jakieś zajęcia? Co w przypadku, gdy jestem chory? Czy zajęcia można odrobić?

To zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od typu zajęć. W przypadku zajęć indywidualnych możesz odrobić nieobecność w ustalonym z lektorem terminie, o ile zgłosiłeś fakt swojej nieobecności najpóźniej do godz. 18:00 dnia poprzedzającego zajęcia. Jeśli zatem niezbyt dobrze się czujesz i podejrzewasz, że może cię „rozłożyć” powiadom o tym lektora dostatecznie wcześniej. Jeśli zbliża się  wyjazd służbowy, lub wycieczka klasowa, również warto zgłosić to odpowiednio wcześniej- wtedy zajęcia nie przepadną. Pamiętaj, że możesz również połączyć się ze swoim lektorem zdalnie, o ile poinformujesz go o swojej nieobecności dostatecznie wcześnie.

 

W przypadku grup, nie ma możliwości przechodzenia z grupy do grupy, by odrobić zajęcia. Maksymalna liczba naszych kursantów w grupie to 8, czego surowo przestrzegamy, stąd nie dajemy możliwości odrabiania w innych grupach, gdyż zwykle nasze grupy są pełne lub prawie pełne. Jeśli nie możesz dotrzeć na zajęcia grupowe, warto zgłosić ten fakt jak najszybciej lektorowi- wtedy łączysz się z grupą online i jesteś obecny na swoich zajęciach zdalnie. Jeśli nie możesz połączyć się zdalnie wyślemy ci notatkę z zajęć grupowych, dzięki czemu będziesz mógł nadrobić zaległości.

Ile kosztują zajęcia w szkole językowej Creative English?

Cena naszych zajęć jest bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników, takich jak typ lektora (polak czy native) czy ilość osób na zajęciach (zajęcia indywidualne/w parze/w małej grupie/grupa standardowa). Najlepiej sprawdzić interesujący cię kurs w zakładce cennik. W razie niejasności rekomendujemy kontakt z sekretariatem, do którego numer telefonu znajdziesz w zakładce kontakt.

Jakie są zasady płatności?

Cena za jeden kurs obejmuje zawsze 33 zajęcia i jest zgodna z cennikiem na naszej stronie. Za zajęcia można zapłacić jednorazowo, ze zniżką, lub rozłożyć płatność na raty. Maksymalna ilość rat to 10, czyli tyle, ile miesięcy zajęciowych- od września do czerwca. Lekcje wrześniowe płatne są do końca miesiąca września, a każda kolejna rata do 10 każdego miesiąca. Warto jednak zwrócić uwagę, że raty są równe i często nie odpowiadają ilości zajęć w miesiącu- w przypadku ferii miesiąc może mieć np. 2 lekcje, a w przypadku długiego miesiąca 5 lekcji.

Kiedy mogę liczyć na rabat?

Zniżki w cenie kursu oferujemy przede wszystkim za wpłatę jednorazową za cały kurs z góry, do końca września. (Zniżka 100 zł). Co więcej, naliczamy kolejną zniżkę od trzeciego i kolejnego kursu wykupionego w naszej szkole- jeśli zatem zapisujesz dwójkę dzieci np. Na angielski, i sam chciałbyś się uczyć języka obcego otrzymasz od nas rabat w wysokości 100 zł od ceny twojego kursu.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Jak najbardziej- chętnie wystawimy fakturę na tłumaczenia firmowe, kurs angielskiego dla dziecka, dorosłego czy kurs Business English na rzecz klienta firmowego.

Skąd mam wiedzieć, w które dni są zajęcia? Co z feriami, majówką czy świętami?

Specjalnie dla naszych kursantów, jak co roku, przygotowaliśmy harmonogram spotkań. Weryfikując go, zwróć uwagę na dzień tygodnia, w którym masz zajęcia- twoje 33 lekcje są wyszczególnione aż do czerwca włącznie, dzięki czemu możesz zaplanować swoje wyjazdy czy długie weekendy, tak aby nie ominąć żadnych zajęć.

Co w przypadku, gdy chciałbym zrezygnować z kursu?

Rozumiemy, że sytuacje w ciągu roku szkolnego są różnorodne, i zdarza się, że kursant jest zmuszony rozwiązać umowę. Jest to możliwe, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, który kończy się wraz z końcem kolejnego miesiąca kalendarzowego. Oznacza to, że jeśli rezygnujesz z zajęć, np. W połowie stycznia, formalnie jesteś naszym kursantem do końca lutego- możesz wtedy korzystać z zajęć, ale też ponosisz koszta dodatkowego miesiąca. Następnie sekretariat naszej szkoły wykonuje rozliczenie- jaka suma została zapłacona i ile zajęć zostało zrealizowanych, włączając okres wypowiedzenia. Informujemy cię wtedy, czy kurs ma nadpłatę (którą zwracamy) czy niedopłatę (którą należy uiścić). Wypowiedzenie umowy kierujemy zawsze do sekretariatu szkoły w formie papierowej- pod rygorem nieważności.

Nie jestem zadowolony ze swoich zajęć. Co zrobić?

Jeśli z jakiś przyczyn nie jesteś zadowolony z zajęć, warto porozmawiać otwarcie z lektorem. Wybieramy tylko i wyłącznie kadrę otwartą, empatyczną i z dystansem do siebie, która jest gotowa na twoje uwagi i sugestie. Jeśli lektor z jakiś powodów nie będzie w stanie spełnić twoich oczekiwań- skontaktuj się z sekretariatem. Dysponujemy szeroką bazą przeszkolonych nauczycieli i różnorodnych typów zajęć. Jesteśmy elastyczni- jeśli np. w trakcie kursu grupowego uznasz, że potrzebujesz indywidualnego podejścia, nasz sekretarkach postara się znaleść lektora, który poprowadzi z tobą takie właśnie zajęcia.

Napisz do nas

creativeenglishpaulina@gmail.com

Telefon

+48 533 21 22 24