Nauczyciele

Poznaj naszą kadrę pedagogiczną

Paulina Krukowska

Dyrektor szkoły 

Kiedy byłam małą dziewczynką nieustannie brałam do rąk kredki i pisząc po pilśniowej szafie w moim pokoju, udawałam, że to tablica… Bawiłam się, że jestem nauczycielką a jednocześnie dyrektorką szkoły. Dla moich „uczniów” wycinałam kolorowe obrazki z gazety i bawiłam się z nimi w zagadki, a jednocześnie byłam wymagająca, i choć nie krzyczałam na moje misie, to potrafiłam wyegzekwować od nich szacunek i uważność. Dziś tak niewiele się zmieniło! Robię to, co kocham a jednocześnie mam pod sobą lektorów, którzy zarażeni moją pasją idą w moje ślady. Moją podstawową zasadą jest KREATYWNOŚĆ, stąd nazwa szkoły. Widzieliście kiedyś nauczycielki, które pieką z dziećmi pierniki po angielsku, urządzają angielskie pikniki, czy prowadzą z nastolatkami angielski w kawiarni, tak by one mogły się tym cieszyć? Jeśli nie, to właśnie je poznaliście!  Witajcie w świecie CREATIVE ENGLISH!

POZNAJ KADRĘ CREATIVE ENGLISH

Paulina Krukowska

Dyrektor szkoły

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego, wieloletnia  nauczycielka szkół uczących metodą Helen Doron, nauczycielka metody Colina Rose, autorka projektu „Yes, but first coffee”, aktywizującego dorosłych do mówienia po angielsku. Założyciel, metodyk, trener językowy oraz dyrektor Szkoły Creative English. Prywatnie wielbicielka buldogów francuskich, jazdy na nartach, mama energicznego Franciszka i uroczego Ignasia. 

Weronika Pietrasik

 

Ukończony kurs FCE, wyższe wykrztałcenie filologiczne, doświadczenie w pracy z uczniami indywidualnymi oraz małymi grupami. W swojej pracy chętnie wykorzystuje kreatywne metody, takie jak gry ruchowe, logiczne, śpiew i taniec.  Znając zamiłowanie kursantów do technologii, często wykorzystuje telefon, laptop czy tablet, by przybliżyć dzieciom język angielski. Prywatnie wielbicielka zdrowego odżywiania się i literatury amerykańskiej.  

Samantha Jaksa-Rogóż

Pracownik biurowy dużej firmy, w której posługuje się głównie językiem angielskim.  Wieloletnia absolwentka kursów w Millfield School w Wielkiej Brytanii, ukończone profile to Theatre and Music. Umiejąca wyciągnąć nawet słabszych kursantów z opresji językowej gwarantując im doskonałe wyniki w szkole. Nauczycielka programu „My English Governess” oraz nauczyciel lekcji z dojazdem. Prywatnie wielbicielka zajęć artystycznych i dziewczyna z wielkim głosem. 

SAMUEL AWE

Pierwszy z naszych Native Speakerów- choć pochodzi z Nigerii, przemierzył pół świata zdobywając edukację i samemu edukując. Studiując w języku angielskim zdobył licencjat z turystyki, oraz magistra z HR, lecz wciąż największe szczęście odczuwał ucząc języka angielskiego! Z tego względu, zdobył certyfikat nauczania angielskiego jako języka obcego i rozpoczął swoją wielką przygodę jako lektor. Ucząc również online, zyskał kursantów niemal na wszystkich kontynentach globu. Uczy w wielu certyfikowanych szkołach językowych,a w CE zajmuje się głównie edukowaniem młodzieży i dorosłych. Sam to człowiek orkiestra- tańczy, śpiewa, gotuje, ale w pierwszej kolejności zaraża uśmiecham i pozytywną energią!

Filip Kotys

Filip to drugi z naszych Native Speakerów- jest nativem zarówno języka polskiego, jak i angielskiego, co czyni go lektorem niemalże idealnym! Jako polak wychowany i edukowany od dziecka w Wielkiej Brytanii, nabył naturalny akcent i obycie z językiem, uczęszczając do angielskiej podstawówki, szkoły średniej i collegu, aż w końcu zdobył tytuł genetyka na University of Nottingham! Przeogromna wiedza językowa, profesjonalizm i pracowitość- to trzy główne cechy tego lektora. W CE zajmuje się młodzieżą i dorosłymi, zwłaszcza tymi,którzy potrzebują wsparcia w Bussiness English oraz nienagannego języka angielskiego w pracy. Prowadzi również kursy przygotowawcze do matury rozszerzonej oraz innych zaawansowanych egzaminów językowych. W wolnej chwili maluje, gra na gitarze, podróżuje i gra w szachy. 

Natalia Stec

Angielski to nieodłączna część życia naszej lektorki Natalii. Jest to  studentka biotechnologii na International Faculty of Engineering przy Politechnice Łódzkiej, gdzie wykłady odbywają się w języku angielskim. Co więcej, Natalka jest wolontariuszem jednej z ogranizacji studenckich, która szerzy wiedzę o wymianie zagranicznej wśród studentów i organizuje czas zagranicznym studentom przebywającym w Polsce. W CE prowadzi grupy początkujących dorosłych oraz dzieci w wieku przedszkolnym, których zaraża miłością do języka angielskiego. Co więcej, jako wielbicielka żeglarstwa, trenuje dzieci już od 5 roku życia. 

DOMINIKA RZEPKOWSKA

Ciepła, wyrozumiała, dokładna, cierpliwa- taka właśnie jest teacher Dominika. Przez wiele lat mieszkała w Irlandii, będąc menagerką kawiarni i obcując z językiem zarówno oficjalnym jak i potocznym. Od najmłodszych lat miała kontakt z językiem angielskim i to właśnie on stał się jednym z jej największych zainteresowań. Skończyła też szkołę terapeutyczną i pasjonuje się psychologią. Do każdej osoby podchodzi indywiduanie i dopasowuje zajęcia do potrzeb uczniów. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i nieustannie się rozwija. Na codzień jej priorytetem jest zdrowy styl życia i spędzanie czasu z rodziną.

Kinga Kościelniak

Kinga to lektorka naszych najmłodszych kursantów- uczy dzieci już od 2 roku życia. Kobieta pełna energii, gotowa z dziećmi skakać, malować, przebierać się, śpiewać i tańczyć. Prowadzi też młodzież i dorosłych na kursach indywidualnych. Zdobyła wyższe wykształcenie z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych, których angielski był nieodłączną częścią. Wprowadzone zabawy i aktywności ćwiczy wraz ze swoim uroczym synem- kilkuletnim Dominikiem. Jej hobby to fitness, sport i zdrowe odżywianie. W wolnych chwilach znajdziecie ją w kuchni-gotującą i pieczącą 🙂